עמוד הבית

תכנן את המחר
הסתכל קדימה לעתיד.

פתרונות טכנולוגיים לקורונה
פתרון גלובלי

עוד קצת מידע
future together

חברת א.ג.החברה לביטחון ביולוגי רשמה בשנה זו פטנט

בתחילת חודש אדר אודות "שיטות ליצירת אנטיוירוס קוביד19  

COVID-19

מבין השיטות פורמולה מחומרים טבעים השם "הדר" הגורמת חיטוי של דרכי הנשימה מהנגיף משמידה אותו  באופן מיידי ומקלה על דרכי הנשימה והתחלואה הנשימתית הנגרמת העקבות הנגיף.

במסגרת ניסוי קליני ראשוני התכשיר נבדק על חולי קורונה מאומתים ונמצא יעיל.

שיטה שניה "אקדח אלקטרוני זעיר" סיב אופטי.

מערכת הכוללת שילוב של ביולוגיה, אלקטרוניקה, אלקטרואופטיקה ומיקרוסקופ אלקטרוני

אך זה עובד ? זוג של סיבים אופטיים יוצאים ממחשב שבו יש טלסקופ אלקטרוני. זוג הסיבים מוכנסים לתוך מערכת כלי הנשימה של החולה המאובחן קורונה ,סיב אחד מצלם בעזרת מצלמה ממוזערת וסיב אחד יורה אלקטרונים לכיוון הנגיף ישירות בצורה ויזואלית כמו במלחמה נגד אויב מחבל ואיש טרור. לאחר מלחמה זו שהכל נקי מערכת לחימה זאת נקראת בפי מדעני החברה "תנשמת" היות והיא מנקה את מערכת הנשימה  (התנשמת הוזכרה בפרשת השבוע בשבוע בה פיתחנו את ההמצאה)

שם נוסף וחדש נכנס ללקסיקון הרפואי השבוע "הדד" – זה הוא השם הניתן לפורמולה אשר עושה חיטוי וחיסון למערכת כלי הנשימה לאחר הטיפול של התנשמת". "

זוהי אחת השיטות היעילות אשר יש ברשות החברה ,אנו תפילה שמחסום הכלכלי והבירוקרטי לא ימנעו מאיתנו להגיע לשוק בימים הקרובים.

שיטות חדשות ונוספות של החברה נכתוב בימים הקרובים.

בברכת רפואה שלמה לכל אחד באופן פרטי ולאנושות כולה.

ברכת הרב"י מליאובויץ לממציא " אלקטרומדיקל אנטיוירוס קורונה סולושן" .בשיטה האלקטרומדיקאלית לריפואי נגיף הקורונה .אליהו גבאי לימים בטודנט לרופאה מצמחים בטכניון .

Keep
In Touch

ברכת הרבי מלאובויץ לפני 25 שנה לממציא את הפתרון האלקטרומדיקלי לנגיף הקורונה .אליהו גבאי לימים סטודנט לרפואות מצמחים בטכניון .

דילוג לתוכן